loading

HelpRedagowanie kursów na grafiku

Za nim zaczniesz dodawać kursy trzeba uzupełnić Lokalizacje i Sale szkoły w Ustawieniach lub przez pasek lokalizacji od razu na tej stronie.

W tym modulu Dodajesz Kursy do ofertę zajęć ("Dodaj Kurs" w lewym górnym rogu) oraz grupy/terminy zajęć ("Dodaj Termin" w konkretnej komórce na skrzyżowaniu Kurs/Dzień).

 

Dodawanie Kursu

Aby dodać kurs kliknij niebieski przycisk Dodaj Kurs

Nazwa - Nazwa kursu może składać się z dowolnej ilości liter, pamiętaj jednak że krótsze nazwy są czytelniejsze.

Zdjęcie - zdjęcie do kursu może być w formatach JPG,PNG,GIF (inne formaty program nie akceptuje), szerokość nie może być mniejsza niż 120px i nie większa niż 1000px. Kliknij przycisk "Przegląd" i wybierz potrzebne zdjęcie z dysku swojego komputera.

Opis - nieobowiązkowe pole. Opis może sładać się z dowolnej ilości symboli. Dostępne popularne tryby formatowania (pogrubienie, wielkość tekstu itd.). Możesz również dodać tu zdjęcia itd. Opis klienci zobaczą tylko jeżeli umieścisz na swojej stronie modul OFERTA (patrz ustawienia -> Instalacja)

Pokazuj Kurs - w przypadku odznaczonego pola kurs będzie ukryty dla klientów.

Kategorie - Możesz przypisać kurs do dowolnych kategorii. Redagowanie kategorii jest dostępne w Ustawieniach (zakładka "Kategorie")

Zatwierdź dane klikając przycisk "Zapisz"

 

 

 

Dodawanie Terminu/Grupy

Aby dodać termin/grupę wybierz lokalizację i salę (z menu powyżej tabeli i nazwy sali), naprowadź wskaźnik myszy na komórkę w tabeli (skrzyżowanie kursu i wybranego dnia), pojawi się przycisk "Dodaj Termin", który trzeba kliknąć.

Następnie ukaże się formularz. Lokazlizacja, Sala,Pozycja/Kurs oraz dzień już będą automatycznie wybrane (możesz zmienić te dane), wprowadź godzinę (według formatu), uwagi oraz wybierz instruktora (Instruktorów należy dodać wcześniej za pomocą modulu Pracownicy).
Zaznacz "zapisy" aby na kurs można było się zapisywać.

 

Umieść zbudowany za pomocą IDanceSoft Grafik na stronie Twojej płacówki i Twoi klienci będą zawsze widzieć aktualną informację o kursach i terminach oraz bedą mogli zapisać się i opłacić zajęcia przez grafik! Jak to zrobić? Więcej

Do you have a question? Contact at your E-Mail or Forum idancesoft.com/Forum
 

My Orders

Security payment guarantee